Tellimuse tingimused

TINGIMUSED

Winelist.ee on alkohoolsete jookidega kauplev internetipood, mis tegutseb AS Monotal all (registrikood 10047712), edaspidi nimetatud Winelist.ee.

Kasutustingimused on aluseks ostu-müügi tehingute sõlmimisele Winelist.ee ja tema klientide vahel, edaspidi nimetatud „klient“.

Winelist.ee müüb kaupa nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele. Ostu-müügi tehing Winelist.ee ja kliendi vahel jõustub pärast tellimuse vormistamist internetis www.winelist.ee kodulehel ja kehtib kuni kauba üleandmiseni kliendile kaupmehe või kulleri poolt. Kauba üleandmine toimub T-R kell 15.00-18.00. Kõik hinnad on märgitud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%.

Winelist.ee ei müü kaupa alla 18-aastastele isikutele. Sooritades ostu internetipoes Winelist.ee, kinnitab klient seega, et on vähemalt 18 aastat vana.

Kliendi vanust kontrollitakse kauba üleandmise/vastuvõtmise hetkel. Winelist.ee võib keelduda kauba üleandmisest, kui klient ei suuda tõendada, et kauba vastuvõtmise hetkel on ta vähemalt 18 aastat vana. Sel juhul tagastatakse kliendile kauba müügihind, kohale toimetamise kulusid kliendile ei tagastata.

Winelist.ee-l on õigus piirata suure koguse kauba müümist, millest klienti teavitatakse täiendavalt.

Kasutustingimused ja hinnad kehtivad tellimuse vormistamise hetkel. Winelist.ee-l on õigus muuta kauba hinda ja kasutustingimusi klienti eelnevalt informeerimata.

 

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE

Kaupade kohaletoimetamine toimub ainult Eesti piires. Tellitud kauba kätte toimetamine toimub 1-3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest AS Monotal arveldusarvele. Kaup tuuakse kliendi poolt tellimuse vormistamisel näidatud aadressil Itella Smartposti pakiautomaatide kaudu. Üle 30.00 € tellimuste korral on see teenus tasuta. Alla 30.00 tellimuste puhul lisandub hinnale tasu, mille maksumus kogu Eestis on 4.00€. Tellimisel kaaluga alates 30 kg on kulleriga kohaletoimetamine kliendi ukseni tasuta. Tarneaeg on sel juhul kokkuleppel.

Tellitud kaubale võib ise järgi tulla aadressil Plasti tn 22, Tallinn 13619, Eesti T-R kell 15.00-18.00.

Klient vastutab tellimuse vormistamisel edastatud andmete õiguse eest: isikuandmed, aadress, kontakttelefon. Winelist.ee ja kullerifirma ei vastuta viivituse eest tellimuse kätte toimetamisel või tellitud kauba kätte toimetamata jäämise eest, kui see on tekkinud kliendi poolt tellimuse vormistamisel edastatud ebatäpsete või valede andmete tõttu. Kui kauba kättesaamise hetkel ilmneb, et kaup on kahjustatud, peab klient viivitamatult, kullerifirma töötaja juuresolekul fikseerima kuupäeva ja kellaaja ning kahjustuse iseloomu.

Winelist.ee ja kullerifirma vastutavad kauba kätte toimetamise eest kahjustamata kujul, kauba kaubandusliku välimuse eest ja kauba vastavuse eest kirjeldusele, mis on toodud Winelist.ee lehel. Kui kauba üleandmise hetkel ilmneb, et kaup on kahjustatud, vahetatakse see välja või tagastatakse kliendile kauba maksumus. Juhul kui kauba üleandmise hetkel on kauba pakend kahjustatud või niiske, peab klient kauba vastuvõtmisest keelduma, tegema vastava avalduse kullerile ning teavitama müüjat, saates e-kirja aadressil pood@winelist.ee või helistades telefonil +372 6350133.

 

KAUBA TAGASTAMINE

Kui klient on saanud vale või kahjustatud kauba, tuleb sellest viivitamatult, kauba vastuvõtmise hetkel Winelist.ee-le teada anda kas e-kirja teel pood@winelist.ee või helistades telefonil +372 6350133. Kulud kahjustatud kauba välja vahetamise või tagastuse eest kannab Winelist.ee

 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Tellimus on kehtiv 72 tunni jooksul alates arve saatmisest kliendi e-posti aadressile. Tellimus tühistatakse, kui nimetatud aja möödumisel ei ole arve summa laekunud AS Monotal arveldusarvele. Arve tühistamise kohta saadetakse kliendile e-kiri.

Klient võib tellimuse tühistada kuni kauba väljastamiseni laost, teatades sellest e-posti aadressil pood@winelist.ee või helistades telefonil +372 6350133. Pärast kauba väljastamist laost kullerile ei ole tellimuse tühistamine võimalik.

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

Pildid on illustreerivad.

Näita

Tähelepanu!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Selle veebilehe külastamiseks pead olema täiskasvanud.  Kas sa oled juba 18 aastat vana?