Meist

Tere tulemast internetipoodi Winelist!

Meie ettevõte on juba mitu aastat tundnud elavat huvi veinide vastu ja tegelenud veini müügiga. Meie kogemused ja järjest kasvanud teadmised veiniteo, veinide päritolu, viinamarjasortide, veinide stiilide ja iseloomu kohta ajendasid meid avama internetipoe, mis on orienteeritud eelkõige Itaalia veinidele. Miks just Itaalia? Sest Itaalia veinidel on pikk ja põnev ajalugu. Nende isikupära aluseks on kohaliku terroir’i – mullastiku, kliima ja maastiku eripärade kompleks, mis tingib veini tüübi ja omadused – ning veinimeistrite kogemuste ja hoolika töö koosmõju.

Meie internetipoes on esindatud kahe tasandi veinid. Esimese moodustab võrdlemisi väike osa suurkauplejate veine (need on veinid, mille on tootnud kolmandad osapooled ja pudeldatud oma kaubamärgi all). Teise tasandi veinid on kõige huvitavamad: nad on algusest lõpuni valmistatud ühe tootja poolt – tema istandustes kasvatatud viinamarjadest, järgides täielikku ja mitmetasandilist kvaliteedikontrolli kõigil tootmisetappidel. Teisisõnu võiks neid veine nimetada „oma viinamarjaistandus – oma vein – oma etikett“. Selline tootmisprotsess on võimalik vaid väiketootjate puhul, kellel on püsiv reiting, ent kelle toodang ei ole laialt levinud, sest tootmismahud on väikesed. Mõnede selliste tootjate veinidega on Teil nüüdsest võimalik tutvuda sõbrahindadega, mille puhul saab hinna-kvaliteedi suhet pidada ideaalilähedaseks. Internetipoe valikus on ka teise maade veine ning teisi alkohoolseid jooke, nagu viin, brändi, viski, džinn, liköör jt.

Näita

Tähelepanu!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Selle veebilehe külastamiseks pead olema täiskasvanud.  Kas sa oled juba 18 aastat vana?