Warning: The magic method Grosso_Transfer_Content::__wakeup() must have public visibility in /data03/virt108466/domeenid/www.winelist.ee/htdocs/wp-content/themes/grosso/incl/GrossoTransferContent.class.php on line 94
Privaatsuspoliitika – WineList

Privaatsuspoliitika

Winelist andmekaitsepoliitika.
Winelist andmekaitsepoliitika määratleb kindlaks, kuidas Winelist tegevuse käigus tagatakse isikuandmete töötlemine isikuandmete kaitse üldmääruse ja muu isikuandmete kaitset puudutava seadusandlusest tulenevalt.
Isikuandmeid töödeldakse Winelist tegevuses lõimitud ja vaikimisi andmekaitse põhimõtte kohaselt.

Töötlemise seaduslikkus, mõõdukus ja läbipaistvus.
Isikuandmete töötlemine toimub vastutava töötleja seadusjärgse kohustuse või avaliku huvi puudutava ülesande täitmiseks, andmesubjekti elutähtsa huvi kaitsmiseks või andmetöötleja või kolmanda isiku õigustatud huvi teostamiseks.
Isikuandmeid kogutakse kindlal ja seaduslikul otstarbel. Andmesubjektidelt ja muudest võimalikest allikatest kogutud andmeid kasutatakse vaid töötlemise eesmärgi saavutamiseks. Isikuandmete töötlemise eesmärgid on kindlaks määratud enne andmete kogumist ja töötlemise alustamist.

Andmete säilitamise tähtajad.
Winelist ei säilita isikuandmeid kauem, kui seda eeldab andmete töötlemise eesmärk v.a. kui andmetöötlejat või teda puudutavast muust seadusandlusest ei tulene teisiti. Andmekogudes olevate andmete säilitamise tähtaja möödumisel andmed kustutatakse või anonümiseeritakse.
Kui jätate meie veebisaidile kommentaari, saate lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi salvestamise küpsistes. Seda tehakse teie mugavuse huvides, et mitte uuesti kommenteerides andmeid uuesti täita. Neid küpsiseid säilitatakse ühe aasta jooksul.
Meie veebisaidil registreerunud kasutajatele salvestame isikliku teabe, mille nad on oma profiilis märkinud. Kõik kasutajad saavad igal ajal oma profiili (välja arvatud kasutajanimi) näha, muuta või kustutada. Ka veebisaidi administratsioon saab seda teavet näha ja muuta.
Kliendi kaebused – andmeid säilitatakse kuni kaebuse või nõude rahuldamisest või õigusvaidluse lõppemisest 3 aastat.

Veebilehe privaatsuspoliitika.
Winelist veebileht kasutab küpsiseid. Küpsis on veebilehe külastuskorra identifikaator (tekstifail), milles salvestatakse kasutaja veebilehe eelistused, et pakkuda kliendile teenuse paremat toimimist.
Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.

Näita

Tähelepanu!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Selle veebilehe külastamiseks pead olema täiskasvanud.  Kas sa oled juba 18 aastat vana?